18 Nisan 2009 Cumartesi

ZoneAlarm Extreme Security 8.0.298.035

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLA

ZoneAlarm'ın içerisinde barındırdığı farklı işlevlere yarayan güvenlik yazılımlarını biraraya getiren bu dev yazılım ile bilgisayarınızın tüm güvenliği için tek bir program kullanabilirsiniz. Başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan tüm güvenlik önlemlerini içinde barındıran ZoneAlarm Extreme Security ile tüm sisteminizin güvenliği sağlayabilirsiniz.

İçerdiği güvenlik yazılımları:

* ZoneAlarm ForceField: İnternet tarayıcıları için güvenlik yazılımı olan bu program ile tarayıcılarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.
* İşletim Sistemi Güvenlik Duvarı isimli özelliği ile her daim rootkit koruması sağlar ve virüslere, casus yazılımlara ve rootkit'lere karşı koruma sağlar.
* Casus yazılımların sisteminizi devre dışı bırakıp kimlik hırsızlarının bilgilerinizi çalmasına olanak tanımadan zararlı yazılımları engeller.
* Bilgisayarınız içerisindeki veya internet üzerinden sisteminize olan her türlü tehlikeyi görüntüleyen, engelleyen yapısı ile sisteminizi korur.
* Tam görünmezlik modu sayesinde hacker'lara karşı savunmasız kalmazsınız.
* Bilgisayarınızı hızlandıracak işlemleri de yine bu program üzerinden yapabilirsiniz.
* Çevrimiçi depolama alanı sayesinde internet üzerinde 2GB'lık bir veri depolama alanına sahip olursunuz. Bilgisayarınız yedeklerini bu alana göndererek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
* ZoneAlarm Antivirus: Bilgisayarınızı virüslerden koruyan yazılımı da yine bu program içerisinde bulabilirsiniz.
* Kablosuz PC koruması özelliği ile kablosuz internet bağlantısı üzerinden gelebilecek her türlü tehlikeye karşı koyar.
* Gizlilik koruması özelliği ile açılır pencere reklamlarını, çevrimiçi profil hizmetlerini, çerezleri denetler.
* Akıllı Savunma servisi ile gerçek zamanlı güncellemeleri, çabuk yanıt veren tehlike sinyali özellikleri sayesinde sisteminiz her an tetikte olur.

Tüm bu gelişmiş özellikleri içerisinde barındıran ZoneAlarm Extreme Security ile tüm güvenlik önlemlerinizi alarak bilgisayarınızı tüm sanal tehlikelere karşı en korunaklı hale getirebilirsiniz. Bunların dışında gelişmiş casus yazılım koruma sistemi ile de casusların bilgisayarınıza girmesini engelleyebilirsiniz.

kaynak: tamindir

0 yorum:

Yorum Gönder